Idź do zawartości

PIM Project Manager / Implementation Specialist

Zdalnie
  • Krakow, małopolskie, Polska
10 000 zł - 15 000 zł miesięcznieProject Management

Opis oferty

Do Strix szukamy doświadczonego Project Managera, z praktyczną znajomością systemów PIM oraz branży e-commerce.

Obowiązki:

- Prowadzenie end-to-end projektów wdrożeniowych systemów PIM:

  • analiza potrzeb Klienta, prowadzenie warsztatów, spotkań sprzedażowych (technicznych) dla Klientów, prezentowanie możliwości systemu, wsparcie zespołu sprzedażowego

  • analiza możliwości integracyjnych PIM z innymi systemami (e-commerce, ERP, PLM, DAM, marketplace, inne) oraz przedstawianie rekomendacji dot. architektury przepływu danych

  • konfiguracja modelu danych w PIM (atrybutów, kategorii, szablonów etc.) oraz ogólnych ustawień systemu (użytkownicy, ACL, workflow itd.)

  • całościowe planowanie wdrożeń, przygotowywanie harmonogramów, checklist, roadmap

  • wsparcie powdrożeniowe

- Przygotowywanie estymacji/wycen/ofert wdrożeń systemu PIM dla Klientów

- Prowadzenie wewnętrznych projektów programistycznych dot. PIM, przede wszystkim realizacji uniwersalnych konektorów, współpraca z zespołem developerskim, rozpisywanie zadań, testowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami PIM, znajomość podstawowych cech oraz zastosowań tego typu systemów
  • doświadczenie w pracy z Klientem, umiejętność zbierania wymagań i proponowania rozwiązań
  • min. podstawowa znajomość e-commerce, mile widziane: Shopware 6 i/lub Magento 2

  • podstawowa znajomość charakterystyki i zastosowań systemów ERP

  • rozumienie pojęcia API, znajomość jego rodzajów i podstawowych charakterystyk w stopniu umożliwiającym rozmowę z zespołem developerskim i z Klientem nt. wymagań vs. możliwości ich realizacji

  • bardzo dobra znajomość MS Excel (w tym podstawowa znajomość VBA), doświadczenie w pracy z przetwarzaniem danych i z plikami CSV

  • wielozadaniowość, umiejętność planowania i realizacji różnorodnych zadań i projektów

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, umożliwiająca efektywną komunikację w mowie i piśmie

  • biegła znajomość języka polskiego

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru miejsca pracy (zdalnie lub z biura).
  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników przy B2B.

Dlaczego Strix to najlepsze miejsce dla utalentowanych ekspertów?

  • To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce Kultura.

  • Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy :) Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo.

  • W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

  • W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację 🙂

lub