Idź do zawartości

Analityk Systemowy

Zdalnie
  • Krakow, małopolskie, Polska
13 000 zł - 18 000 zł miesięcznieProject Management

Opis oferty

Do Strix szukamy Analityka Systemowego, który na co dzień łączy potrzeby biznesu i IT. Osoba na tym stanowisku pełni ważną rolę w zespole, ponieważ dba o znalezienie jak najbardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów.

Obowiązki:

  • Zbieranie, analiza i modelowanie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych) na podstawie procesów biznesowych oraz dostępnej dokumentacji w zwinnym środowisku projektowym.

  • Udział w warsztatach analityczno-technicznych.

  • Projektowanie rozwiązań technicznych w oparciu o aktualne trendy na rynku e-commerce.

  • Prowadzenie road-mapy projektu z uwzględnieniem zmian iteracyjnych.

  • Współpraca z interesariuszami, analitykami biznesowymi, zespołem developerskim oraz użytkownikami końcowymi na każdym etapie trwania projektu, od startu do wdrożenia.

  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej projektu.

Wynagrodzenie: 13 000 - 18 000 PLN net B2B, 10 800 - 15 000 PLN brutto UoP

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako Analityk Systemowy w branży IT.

  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne.

  • Umiejętność holistycznego podejścia do problemu.

  • Rozumienie zagadnień technologicznych, dotyczących architektur IT, w których systemy integrują się ze sobą.

  • Znajomość branży e-commerce (Magento/Shopware/PIM).

  • Umiejętność dokumentowania procesów (mile widziane BPMN / BPM / UML).

  • Znajomość produktów Atlassian (głównie Jira i Confluence).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. B2.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru miejsca pracy (zdalnie lub z biura).

  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dostęp do bogatej biblioteki firmowej i możliwość jej rozbudowy.

  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników przy B2B.

Dlaczego Strix to najlepsze miejsce dla utalentowanych ekspertów?

  • To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .

  • Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy. 🙂 Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo

  • W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

  • W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację. 🙂

Oto, co będzie dalej!

1. Rozmowa telefoniczna/online – zapytamy Cię o Twoje doświadczenia, wyzwania i oczekiwania dotyczące Twojej pracy w Strix.

2. Zadanie rekrutacyjne.

3. Rozmowa techniczna

4. Informacja zwrotna, decyzja i oferta!

lub